Děti

Pro děti u nás momentálně pořádáme tyto aktivity:

Rodinné bohoslužby

Jednou za měsíc se klasická nedělní bohoslužba od základu promění a přizpůsobí dětem. Z (pro děti dlouhého) kázání se stane vždy něco jiného: třeba divadlo s herci, improvizovaná stand-up show či společná vyráběcí dílna. Vše za doprovodu písniček s kapelou. Tak se těšíme, až se na rodinných bohoslužbách uvidíme! Přijít může kdokoliv! Pro termíny sledujte náš Facebook, odebírejte newsletter nebo si propojte náš kalendář.

Pondělní dětský klub

Každé pondělí mezi 15:00 a 16:30 se v přízemí kostela potkávají děti, aby si spolu zazpívaly, pohrály a povyráběly. Každé setkání se tématicky točí kolem jednoho biblického příběhu. Věk účastníků je nyní soustředěn na první stupeň ZŠ, setkání vede náš farář. Kdybyste chtěli zapojit své děti, ozvěte se mu!

Nedělní hlídání

Jestli si nejste jisti, zda v neděli vzít děti do kostela s sebou, může vám pomoci informace, že u nás během bohoslužeb zajišťujeme hlídání dětí. V přízemí naší sborové budovy je pro děti každou neděli připraven dětský koutek s hračkami a zodpovědnou osobou. Zároveň nám nevadí, když děti zůstanou přímo v sále kostela - na dětské vrtění či poplakávání jsme zvyklí :)

dětské příprava menší