Krabice od bot

Již několik let se zapojujeme do projektu Krabice od bot, který organizuje Diakonie ČCE. V rámci této předvánoční akce vždy hledáme několik stovek dárků pro děti, které toho na Vánoce moc nedostanou. Zatím jsme vždy byli zaskočeni štědrostí a rychlostí, s jakou se potřebné krabice našly a zaplnily náš kostel. Pokud jste si i vy do akce v minulosti připojili nebo pokud to plánujete právě letos – děkujeme, má to smysl!

Dárky, které u nás v kostele vybereme, putují k dětem, jejichž rodinám pomáháme v rámci našeho Klubu u dvou vrabců. Svou krabici si můžete vždy v předvánočním období zarezervovat na stránce našeho sběrného místa na webu Krabice od bot. Na něm také naleznete tipy a rady, co dětem udělá největší radost.